Ben Cristovao: Jestli něco nechci vědět, tak je to moje budoucnost

25. květen 2022

Veganské jerky, nová deska a další koncert v O2 areně. To je jen pár projektů Bena Cristovaa na příštích několik měsíců. Jaké to je – hrát na místě jako Sting nebo Aerosmith a mít i podobně drahé lístky? Proč by ani za nic nechtěl znát svoji budoucnost a nenechává si vykládat tarotové karty ani sestavovat horoskop? Zjistíte v nové epizodě podcastu Kompot.

„Nechci vědět za žádné peníze, jak skončím, co se mi stane dobrýho nebo špatnýho. To, že přijde někdo s kartičkou a se suverenitou mi řekne, co se mi má přihodit, mě až uráží,“ říká čtyřiatřicetiletý rodák z Plzně. Nyní se věnuje například výrobě nového produktu – veganského jerky. Očekává úspěch?

Ben Cristovao, Hana Trojánková Biriczová a Šimon Holý

V říjnu zažije premiéru historického velkofilmu Jan Žižka, kde si zahrál. Viděl už něco z očekávaného snímku Petra Jákla a chce se herectví věnovat vážněji? A který animovaný seriál miluje tak, že si jednu z jeho postav nechal vytetovat? Poslechněte si exkluzivní rozhovor s Benem v Kompotu.

Proč by chtěl Ben Cristovao vymyslet vlastní hudební styl a co by rád provedl s lidovkou? Chtěl by prorazit ve Spojených státech? A jaké NSFW obrázky si posílají rádi s kamarády? Zjistíte v podcastu Kompot. Sledujte nás i na Instagramu a hlasujte v anketě Podcast roku!

Spustit audio