Bez opalováku nelez ven, draku! Péče o pleť je základ

20. červenec 2022

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu uvítaly po delší době opět Jakuba Skřivánka aka Kubixmana, který zkoumá stres u rostlin a také účinky krémů na svou pleť. S tím pak probraly, jaké jsou nové trendy v péči o tvářičku a proč panuje v přírodě symbióza.

Kuba obě moderátorky překvapil tím, že v oblasti péče o plěť teď razí spíš jednoduchost než dlouhé korejské rituály. Kladl oběma ženám ve středním věku ale na srdce, ať neopuštějí byt ani jiné stavení bez pořádného ochranného faktoru na obličeji. Podobně jako se káva nevaří, ale připravuje, tak se SPF neválí, nýbrž nanáší –⁠ takové je motto Kubixmana a nezbývá než s ním souhlasit.

Kuba pak nenápadně dával najevo, že má geniálního pejska, který je velký jako chlebík. Ivana mu říkala, že každý si o svém psíkovi myslí, že je extrémně chytrý a empatický. Zuzana pak dodala, že si to každý myslí i o svém děcku.

Nakonec přišla na řadu i Kubova vědecká činnost - po stresu u olivovníků teď zkoumá symbiotické vazby mezi houbičkami a rostlinami, což moderátorkám připadá extrémně cool. Ivana se ještě zasnila, jaké by to bylo chodit s olivovníkem, a mohlo se jít domů.

Pusťte si do uší a hlavně do duše Buchty a třeba si vzpomenete na to, že obličej se nemá umývat prostým mýdlem.

Spustit audio

Související