Billie Eilish se obarvila na blond, zatímco Justin Bieber sampluje Martina Luthera Kinga Jr.

25. březen 2021

Americká zpěvačka a herečka Olivia Rodrigo nedávno trhla rekord, když její megahit Drivers License jako první v historii debutoval na první příčce hitparády Billboard Hot 100 a následně na jejím vrcholu strávil celých osm týdnů. K velkému potěšení moderátorů Velkých čísel se ale první pozice světových žebříčků konečně zamíchaly a Rodrigo byla sesazena nejdříve Drakem a o týden později pak největší divou mezi rapperkami Cardi B a novou supergroup Silk Sonic.

V Silk Sonic figurují Bruno Mars a Anderson .Paak, svůj název získali od legendárního bluesmana a funkového krále Bootsyho Collinse (Parliament-Funkadelic), který jejich kouzelně přeslazenému debutovému singlu Leave The Door Open propůjčil mluvené intro. S prvotinou vystoupili i na letošním 63. ročníku udílení cen Grammy a aktuálně se drží na druhém místě Billboard Hot 100. Až na to, že se Annabelle dle jejích slov po poslechu nadmíru přeslazeného singlu „vše slepilo“, byli s Filipem s novou podobou žebříčků spokojeni.

Tahounem týdne se pro největší nárůst poslechovosti na streamovacích platformách stal kalifornský R&B zpěvák Giveon se svým oplodňovákem Heartbreak Anniversary. Giveon ve Velkých číslech zazněl rovnou dvakrát, protože si ho na svou novou desku Justice přizval rošťácký zloděj fontů Justin Bieber. Chytlavý singl Peaches, na kterém kromě Giveona hostuje i Daniel Caesar, je příjemným překvapením na jinak kontroverzemi prošpikované desce. Jde například o beef s labelovými kolegy Justice ohledně designu alba.

Jak by se Martin Luther King Jr. tvářil na to, že jsou jeho projevy součástí nové desky Justina Biebera? Proč se dá očekávat, že hiphopová legenda Snoop Dogg bude vydávat bangery i ve svých 80 letech? A jak zní Machine Gun Kelly, když se rozhodne imitovat hlukové alchymisty Death Grips? Pusťte si čerstvý díl Velkých čísel!

Spustit audio