Buchty: Základka je vysoká škola života

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Buchty na téma základní škola

Ivana Veselková a Zuzana Fuksová tentokrát ve studiu zůstaly bez hosta a probíraly se nesourodými vzpomínkami na základní vzdělání.

Zuzana nostalgicky vzpomínala na první školní den, kdy z reproduktorů hrála Dáda Patrasová a vedle ní byl posazen nesympatický spolužák Dominik Pýrek. Také se zasnila, když vyprávěla, jak polský spolužák s obchodem v krvi kšeftoval s nálepkami a jak paní učitelka nepustila na WC chlapce, který to pak musel pustit do kalhot.

Ivana měla vzpomínky drsnější, což odpovídá jejímu charakteru – šikanovala v tělocviku méně nadanou dívku, které házela její svačinku na nedostupné místo za žíněnkami, a stále dostávala důtky třídního učitele – proč, to si ale překvapivě nepamatuje.

Moderátorky, které se mohou pochlubit základním vzděláním, se také pochlubily založením nového instagramového účtu: buchty_radiowave.

Pusťte si aktuální díl pořadu o všem a o ničem a zkuste si vzpomenout, jak jste se jako děti školou povinné zamilovaly do zeměpisáře a jak vás spolužák Ondra žertovně píchal kružítkem do zad.