Burial bez beatů, Cid Rim v Košicích a The Weeknd na diskotéce. Pusťte si horečku středeční noci

14. leden 2022

Když se báječný zpěvák potká s báječným producentem, tak maj báječnej život plnej báječnejch tracků a alb. To je přesně případ The Weekndovy kreativní kolaborace s Oneohtrix Point Neverem, která nám hned zkraje roku ukradla srdce i (d)uši.

Ještě není ani půlka ledna a už tu máme dost možná nejlepší taneční album celého roku. Daniel Lopatin a Abel Tesfaye aka Oneohtrix Point Never a The Weeknd jsou na albu Dawn FM kamarádi nejen do deště, ale především do futuretro disko lokálů, parketů s patinou i neexistujících rádiových stanic. Praská to krásně.

Naše stanice naštěstí existuje a nějakou chvíli snad ještě bude – kde jinde bychom taky mohli vedle sebe pouštět bezbeatové burialovské elegie zvící 11 minut nebo zrychlenou hyperpopovou palbu producenta jménem Gupi? Zdá se, že ke štěstí nám chybí už jen Drupi. A bude hůř.

Kdy má NobodyListen narozeniny? Kolik lidí přišlo na Oneohtrix Point Nevera do Archy v roce 2011? A kolik lidí poslouchá Flám v roce 2022? Zjistíte v nejnovějším Flámu!

autoři: Jan Bárta , Kewu
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.