Díky těmhle otázkám se zabouchnete snad i do vraha. Nebo taky ne

20. duben 2022

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, přivítaly jen samy sebe, a to skrze kontribuční budku na trase Brno-Praha. Téma bylo tentokrát hodně obšírné – otázky, potažmo otázky, díky jejichž zodpovězení se mohou i tak cyničtí tvorové jako Ivana nebo Zuzana zamilovat.

Ivana se Zuzanou samozřejmě musely probrat vzhledem k hovoru na dálku nejprve to, co mají na sobě – Ivana tepláky a Zuzana došla tzv. naostro v legínách. To dost odbouralo Ivanu, kterou snad tento lifehack inspiroval k další úspoře času, protože té není nikdy málo. 

Pak už si Ivana a Zuzana začaly klást již zmíněné otázky, díky kterým se člověk údajně může zamilovat do svého protějšku. Těžká byla otázka, s jakým člověkem by nejradši strávily večer se svíčkami a večeří. Ivana s Tomem Hardym, do kterého je toho času asi platonicky zabouchlá. Zuzana s Gretou Thunberg, kterou pak změnila na Sashu Barona Cohena s trapným odůvodněním, že je muž. Zuzanu zase zajímalo, zda má Ivana ve světnici kříž a jak to má s oddaností k Bohu – čerpala totiž z dotazníku biblického.

Buchty také probraly, jaké otázky jsou trapné. Za všechny třeba dotaz, proč jsi tak ztloustl, kolik vyděláváš, s kým chodíš nebo kdy plánuješ děti.

Pusťte si do uší a hlavně do duše Buchty a třeba přijdete na to, že kdo se moc ptá, moc se dozví – nebo se zamiluje do zpovídaného.

Spustit audio