DJ Khaled opět vykřikuje z vrcholu hitparád. Naději přináší talenti Steve Lacy a JID

8. září 2022
Velký čísla

To, že korunovaným králem letošního žebříčku letních hitů je Harry Styles, není překvapením. To, že si post vysloužil díky skladbě As It Was, už vůbec ne. Těmi, kdo naopak překvapili, jsou žebříčkoví nováčci Nicky Youre a Dazy. První zmíněný druhému ve slabé chvíli zaslal nekvalitní hlasovou nahrávku, následovala zručná produkce, trocha štěstí s tiktokovými algoritmy a hit singl Sunroof byl na světě. Ten frčí hlavně v Kanadě, ale u Annabelle a Filipa celkem taky.

Ještě lépe se daří nepravděpodobnému rekordmanovi Stevovi Lacymu, který se svým chytře napsaným a přirozeně chytlavým trackem Bad Habit nečekaně trhá rekordy. Získat si druhou příčku hitparády Billboard Hot 100 s bedroom-popovým zvukem, zatímco na vás z vrcholu albových žebříčku pořvává profesionální marketér DJ Khaled, není jen tak. A moderátoři Velkých čísel to dokáží ocenit.

V rubrice Jukebox se proti sobě utkali nevyrovnaní soupeři Yungblud a JID. Za prvního zmíněného lobbovala Annabelle, Filip si to ale s jeho oblíbeným rapperem nechtěl nechat líbit. JID navíc na nové desce The Forever Story představil i svůj doposud nedemonstrovaný pěvecký um, na který se namotali oba moderátoři. Ve Velkých číslech ale tentokrát zazněla i zvukově vytříbená Shygirl nebo žebříčkový hater Elton John.

V čem spočívá comeback šílené Osbournovic rodinky? Proč všichni všechno ruší? A je JLo diskriminující ezobábou? Pusťte si čerstvý díl Velkých čísel!

autoři: Filip Černý , Annabelle
Spustit audio