Drop Out: Techno tečka týdne

03339273.jpeg

Hodinový set Mikea Cornera představil kromě jiných také novinku z alba francouzského kosmonauta Bambounou, nové EP Johna Dalyho s rurálním chicagským zvukem, nový Robertův label Fossil Archiv a třetí ukázku z připravovaného alba Altered Natives. Drop Out Podcast tohoto týdne pak patří producentovi Introspect Deep.

Drop Out Podcast
Producent a studiový inženýr Introspect Deep nabízí mix více než 70 minut vlastní tvorby na své studiové kompilaci Reflexions. Tu namíchal exkluzivně pro Drop Out Podcast, a jak sám říká, byl to dobrý důvod k revizi jeho studiového archivu. Své tracky a řemeslné know-how šíří Introspect Deep na labelech Nightphunk Recordings nebo Deep Wave Records. Vy máte ale nyní v setu příležitost ochutnat také několik jeho nevydaných lahůdek.

 

Drop Out Podcast: Introspect Deep (Nightphunk/Deep Wave) "Reflexions" Production set by Drop Out Podcast on Mixcloud

Domácí release
Ondřej Kopecký aka Name Does Not Matter vydal skvělou trojici bass/techno EP RPOLIS 1–3 sice na sklonku roku, ale vy máte nyní šanci skladby získat zdarma na jeho Bandcamp profilu. Velkou část skladeb jste v Drop Outu slyšeli. Teď mohou tyhle propracované atmosféry i nekompromisní ušní červi potěšit i vás, kteří nenakupujete hudbu na DJ portálech. Ondřej je precizní a štědrý producent, ale jak říká, Na Jménu Nezáleží!

s9kmusic.bandcamp.com

Klubová navigace
V této rubrice obvykle zveme na víkendové akce. Budíka si ale nastavte tentokrát už na středu! V Praze odehraje svůj 4hodinový set geniální Basic Soul Unit z Kanady, který slibuje selekci napříč mnoha žánry od jazzu po techno. V pátek se bude mimo jiné zahřívat festival Lunchmeat s celou řadou nejen domácích jmen undergroundové scény, akce Push! představí Davida Jacha z Německa, ale hlavně se smíchovskou masnou továrnou již počtvrté prožene nespoutaný Ritual, tentokrát s hostujícím producentem Barntem v hlavní roli.

Příznivce jazzově laděných house atmosfér potěší návštěva producentského dua Kyodai. Za zmínku stojí ještě další jména, která můžete v našich klubech o víkendu slyšet, a to Interstellar Funk, Archie Hamilton nebo Mike Callander s Christianem Vancem. Společně si pak opět v neděli od 20 hodin srovnáme vlnové délky u živého vysílání Drop Outu.

Playlist pořadu:
Acirne – Conception Vessel
NDNM – Forest
Trevor Linde – Defenestra
Roberto – Gurleyi
Altered Natives – Blow Job No Job
John Daly – 51
Arttu – Nuclear Funk
DJ Hell / Richard Bartz – Take A Shot (DJ T Remix)
Alden Tyrell – Tntus
Denis Horvat – Seene
Bambounou – Excluding Natalia
Tim Wolff – The Straight Story (Steve Rachmad Dub)
Architectural – Lightning Conductor