Dva balonky, trenky a plakát Nicki Minaj. Nejlepší halloweenský kostým měl krasobruslař Adam Rippon

3. listopad 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Adam Rippon

Hollywoodské halloweenské kostýmy se letos věnovaly aktuálním tématům ze společnosti. Moderátoři nejslavnějších talkshows prozradili, kdo byli jejich nejhorší hosté, a osmadvacetiletý britský zpěvák Zayn Malik údajně napadl babičku své dcery. Pusťte si čerstvou epizodu Kompotu s novinkami z popkultury.

Halloween je jednoznačně nejoblíbenější hollywoodský svátek. Za co se převlékli Katy Perry, The Weeknd nebo Lizzo a proč byl vítězem v této disciplíně slavný krasobruslař Adam Rippon, i když ke svému kostýmu potřeboval jen dva nafukovací balonky, trenky a plakát Nicki Minaj? Zjistíte v nové epizodě Kompotu.

Třetí večer StarDance se nakonec konal i přes nepřítomnost moderátorky Terezy Kostkové, která měla pozitivní test na Covid-19. Jak ji zvládl nahradit kolega Aleš Háma? Jak se soutěžícím vydařil tematický večer? A jsou Hanka se Šimonem opinion lídři nebo úplní blázni? Pusťte si Kompot.

Fanynky a fanoušci britského zpěváka Zayna Malika svorně nenávidí jednu osobu, alespoň podle Twitteru. Kdo je sedmapadesátiletá Yolanda Hadid, kterou měl na konci září napadnout? Všechno o smutném rodinném dramatu ze života supermodelky Gigi Hadid a jejích blízkých si poslechněte v Kompotu a sledujte nás na Instagramu!

Spustit audio