DVA zahrají na exkluzivní Radio Wave Live Session

5. květen 2014

Ve čtvrtek 15. května vystoupí v unikátních prostorách velkého nahrávacího studia Českého rozhlasu kapela DVA. Čtvrtý z letošních koncertních setů Radia Wave je exkluzivní zastávkou kapely v jejím turné k novému albu Nipomo a je jen pro omezený počet návštěvníků.

V loňském roce Radio Wave připravilo speciální Live Session s kapelou DVA v Berlíně. Oblíbenci Radia Wave vystoupí opět po roce na Live Session, tentokrát v Praze 15. května od 20.00 v nahrávacím studiu Českého rozhlasu. Kapacita sálu je však omezena a vyhrazena pro 80 fanoušků Radia Wave a kapely DVA.

Vstup na výjimečný koncert nabízí stanice prostřednictvím svého vysílání. Posluchači Radia Wave mají možnost získat vstup pro sebe i svůj doprovod každý všední den od 5. do 14. května ve 12.40, kdy bude vyhlášena soutěžní otázka o vstup na koncert. Po osm dní vyhrává každý den pět posluchačů Radia Wave dva vstupy.

Jak získat vstup na RWLS s kapelou DVA?
Chceš-li být u toho, poslouchej denní proud vysílání On Air na Radiu Wave ve dnech od 5. do 14. května. Každý všední den (kromě víkendu 10.–11. 5.) bude ve 12.40 vyhlášena soutěžní otázka o vstup na koncert. Správnou odpověď zašli na e-mail: radiowave@rozhlas.cz. Do předmětu e-mailu uveď „Live Session DVA“ a spolu s odpovědí uveď také své jméno, příjmení a telefonní kontakt. Vítězi dvou vstupů na Radio Wave Live Session se stává prvních pět správných odpovědí. O výhře rozhoduje nejen správnost odpovědi, ale i rychlost zaslání e-mailu.

Čtěte také

Soutěž probíhá každý všední den od 5. do 14. května 2014 - kromě víkendu 10.-11. května 2014. Výherci budou vyhlášení ve vysílání Radia Wave vždy následující den v čase vyhlášení nové soutěžní otázky. Výherci budou kontaktováni na e-mailovou adresu, ze které odeslali soutěžní odpověď, nebo na telefonním čísle, které uvedli v e-mailu. Nebude-li možné výherce kontaktovat, ztrácí nárok na výhru. Osobní údaje soutěžících budou zpracovány výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a poté budou zlikvidovány. Více informací o podmínkách soutěží Radia Wave naleznete ZDE.

autor: Radio Wave
Spustit audio