Extrémní sporty: díl I. - skiercross

4. duben 2014

Protože se nejednomu z nás zalíbilo v extrémech, což se pochopitelně projevuje v nejedné záležitosti, rozhodli jsme se, že ty, kteří ještě kouzlu extrému nepropadli, budeme vyučovat. A tak se budeme každý týden seznamovat s některým z extrémních sportů.

Sami jsme zvědaví, na jak dlouho nám to vydrží... každopádně počítáme s tím, že extrémní sporty jsou natolik oblíbené, že jich bude pořád přibývat. Na druhou stranu jejich obliba může zapříčinit to, že se z nich původní extrémnost začne vytrácet a my potom budeme muset změnit přinejmenším název tohohle našeho seriálu. Takže začíná díl první, o skiercrossu. Připravila ho Joniva a načetl Kačen, který si ve své nahrávce zavzpomínal na krásná 50. léta. V podkresu a na závěr uslyšíte náš poslední hit - českobudějovickou hiphopovou kapelku Dizzastar se skladbou 4A knedlík.

00049720.jpeg

Odkazů na internetu se nám mnoho najít nepodařilo - sám jinak skvělý Google ukázal pouhých 48 stránek, ale zkuste hledat třeba na eurosport.com , informace v češtině naleznete na www.x-sport.cz .

autoři: Iva Jonášová , krs
Spustit audio