Fotbal, sex, tchyně. Vyšehrad: Fylm je oddechovka, co si diváky zaslouží

19. duben 2022

Podprůměrně inteligentní fotbalista se snaží o rodinný život a prochází existenciální krizí. To je ve zkratce Vyšehrad Fylm, který právem sbírá jednu dobrou recenzi za druhou. Filmová komedie z prostředí profesionální kopané nabízí nejhrubší fekální humor, ale nad vtipy i scénářem někdo konečně přemýšlel. V nové epizodě podcastu Kompot uslyšíte recenzi také na seriálovou událost měsíce Severance.

Vyšehrad je filmové pokračování oblíbeného seriálu, kde Jakub Štáfek ztvárňuje slavného fiktivního fotbalistu Julia Lavinského alias Laviho. Tupý sportovec, kterého dosud zajímá zejména sex a omamné látky, se nyní rozhodne oženit se a stane se otcem. Skvělá premisa pro bláznivou oddechovku – jak se ji povedlo zrealizovat, měl by film úspěch v zahraničí a proč je největším objevem herečka Šárka Vaculíková? Poslechněte si recenzi v podcastu Kompot.

Další událostí je sci-fi seriál Odloučení (Severance) od Apple+. Psychologický thriller zkoumá hranice práce a soukromého života v blízké budoucnosti a nabízí mnoho znepokojivých otázek. V čem připomíná seriál Lost? Zjistíte v novém dílu podcastu Kompot.

Jak dopadl první díl reality show Kardashianky a jak to vypadá se vztahem Rihanny a ASAPa Rockyho? Proč se Harry a Meghan Markle vydali po dvou letech do Evropy a potkali se s královnou? Pusťte si Kompot a sledujte nás na Instagramu!

Spustit audio