Future vás nikdy neměl rád. Toxický král z Atlanty vydává brilantní desku a stává se rytířem supertrapu

13. květen 2022

Přinášíme přehled rapových novinek od jmen, jako jsou Future, Rob Vicious nebo Robb Banks. K tomu aktuální kauzy ze zámoří a tipy na hudební seance.

Na dobré věci je třeba si počkat, a tak je tomu i v případě deváté studiové desky od současného krále rapu a toxického lorda z Atlanty, Futura. Ten vydal minulý týden album I Never Liked You, kde opět ukázal své kvality a přednosti, díky kterým je na samotném piedestalu současného trapu. Deska, na které se stal rytířem supertrapu, byla o týden později doplněna o svoji deluxe verzi a aktuálně čítá dvacet dva nabitých skladeb.

Dalším skvělým releasem je druhé studiové album od Robba Bankse s názvem Falconia. Floridský rapper s kořeny v New Yorku se po delší době vrací s uceleným projektem, na kterém najdeme například i zesnulého XXXTentaciona, jeho kamaráda Ski Mask The Slump God a mnoho dalšího. Negenerický zvuk, který je dnes příjemnou výjimkou v moři releasů, je zde přítomný, podobně jako u desky od jeho kolegy Roba Viciouse ze Shoreline Mafia. Ten doručil album Fearless Vol. 2, které musíme taktéž doporučit pro vaše playlisty. Stačí už jen dodat: enjoy šlehanec!

Jak se stal z Futura rytíř? Kam zajít v květnu na rap? A jaká skladba je hitem měsíce? Poslechni si nový díl Scény s Opakem Dissu a dozvíš se víc!

Spustit audio