Herečka Tereza Hofová: Nemusím pavouky záchoďáky

8. září 2021

V dada rubrice Brambora s vejcem jsme tentokrát vytočili číslo filmové a divadelní herečky Terezy Hofové. Ta telefon zvedla a odpověděla na četné zásadní dotazy a mimo jiné i na to, co se jí nelíbí na obyvatelích Islandu a jaké zvíře se jí hnusí.

„Nemusím pavouky, takové ty záchoďáky, jak jsou vždycky v rohu v bytelné pavučině,“ přiznala se žena, která žije střídavě v Česku a na Islandu a kterou můžete slyšet v audio thrilleru Neklid. V rozhovoru nám prozradila i to, že neví, co je znojemská omáčka, a že se často cítí trapně.

Do hudebního okénka vybral Aleš písničku Yes Sir, I Can Boogie od španělské kapely Baccara. Skupina byla úspěšná hlavně v 70. a 80. letech a tvořily ji zpěvačky Mayte Mateos a María Mendiola, které zpívaly anglicky s krásným španělským akcentem. „ABBA vibes to má,“ mudrovala Ivana. „Já bych řekl, že i lehce Boney M, ty smyčce tam,“ zachytračil si ještě závěrem Aleš.

Jaké znamení horoskopu by mělo jíst hodně mrkve a proč? Co je to rostlina lásky? A zná Tereza Hofová místo, kde se rozmnožují říční úhoři? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a získáte nejen tyto cenné znalosti, ale i mnohé další klíčové informace.

Spustit audio

Související