Já bych se rozhodně nesvlékla, říká moderátorka Monika Timková
Do hotcastu Pot přišla herečka, modelka a moderátorka Monika Timková. Na televizní obrazovce ji můžete znát z pohádek jako princeznu, ale dnes si ji diváci spojují hlavně s reality show Naked Attraction, kde nazí lidé hledají lásku. S Eliškou Soukupovou mluvila o svém vztahu k nahotě, tlaku po odvysílání pořadu i o tom, koho by ráda viděla v odhaleném boxu ona sama.
V reality show Naked Attraction si jedna osoba vybírá mezi pěti nahými těly svůj potenciální protějšek, který je postupně odhalován od kotníků až po hlavu. Před finálním rozhodnutím se také svlékne, pak společně vyrazí na oblečené rande. Česká verze pořadu dorazila na obrazovky v říjnu 2025 a okamžitě vzbudila rozruch.
„Nahota mi přijde normální. Lidi jsou pak upřímní, svobodní, nechodí kolem horké kaše. Vidíš penis, popisuješ penis, vidíš dvorce, popisuješ dvorce. Boří to mýty v upřímnosti. Možná proto to někteří diváci nezvládají. Je to na dřeň,“ vysvětluje Monika tlak, který na ni po odvysílání prvních epizod dopadl. „Hodně jsem pracovala na tom, aby mi bylo jedno, co si o mně kdo myslí. Ještě před rokem bych četla všechny komentáře a hroutila se z nich. Dneska je mi to jedno a vlastně se tomu směju.“
„Já bych se rozhodně nesvlékla! Hrozně bych se styděla a nezvládla bych to. S mým tělem ještě nejsem spokojená natolik, abych ho někde ukazovala,“ přiznává Monika. Zároveň ale dodává, že je vděčná, že pořad ukazuje lidská těla taková, jaká opravdu jsou. „Těla obyčejných lidí, která jsou krásná. Je to pro mě dojemné – ti lidé hledají lásku.“
Proč Monika na reality show nekouká? Cítila se ona i soutěžící během natáčení bezpečně? A co jí přijde sexy na zelenině? Poslechněte si hotcast Pot!
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor

Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.