Jak zkrotit rapovou Chimeru? Smack & Huclberry znají odpověď

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy 123. Scéna s Opakem Dissu

A je tu další top rozhovor – tentokrát exkluzivně s bars & DJ setem! Pozvání přijali Smack One & Huclberry, kteří mají venku Chimeru 2. O desce sice padne slov jen minimum, ale díky tomu se dozvíte vše ostatní: od tipů na vaření přes stavění studia až po rapové vzdělávání.

Smack One má masivní hudební přehled a my se díky jeho líbezně namíchané selektě dostáváme k těm nejaktuálnějším hitům, riddimům a duplates, které mu aktuálně rotují v telefonu. Rotace se nedějí jen v playlistech, ale také kolem dokončovaného studia, které má na svědomí Hypno 808, producent Huclberry, a jehož stavba se po čtyřech měsících blíží do finále. Čeká nás ve světle těchto okolností i Huclberryho producentská deska?

Kromě studia je třeba se zeptat i na kuchyň a nejoblíbenější pokrmy samotného CEO labelu Archetyp 51, podívat se do světa home officů rapperů a projet se na microdosing exkurzi do Pardubic – do míst, kde se rapuje jak s pípačkou. Co by nám na to řekl sám Marcus Revolta, nevíme, ale společně s naším hostem hledáme odpověď. Stejně jako na to, jak je možné dostat ban na Instagramu za pohodové video se sněhem. Rozhovor je jediný svého druhu: Chimera 2 locked in je tu a nikde jinde!

Kdy vyjde Chimera 3? Jak to má Huclberry s producentskou deskou? A jak se nahrává na psychoaktivních látkách? To vše v novém rozhovoru ve Scéně s Opakem Dissu, kde dojde i na DJ set & live barz!

Spustit audio