Japonec je magistrem v oboru ninja a firma si najala exorcistu. To jsou top zprávy minulého týdne

3. červenec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mikrovlnky - ninja

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejfialovější borůvky ze zpravodajské bublaniny.

Jako obvykle moderátorky zaujala hned celá řada kauz jak ze světa, tak z regionů. Na výkon orientovanou Ivanu potěšila zpráva o tom, že se Geniči Macuhaši stal prvním člověkem na světě, který vystudoval magisterský titul v oboru ninja. Japonec absolvoval postgraduální kurz, který zahrnuje studium bojových umění nebo dovednost se nepozorovaně pohybovat v horách. Obě moderátorky mu nepokrytě závidí, ačkoli Ivana tvrdí, že lepší by bylo stát se magistrou v crossfitu.

Zuzanu zase rozohnila informace o tom, že islandská národní energetická firma si najala exorcistu, protože v jejím novém sídle prý bydlel zlý duch. K ověření podivného příběhu se však bohužel nepodařilo vyzpovídat ani jednoho ducha.

Nebyly by to Mikrovlnky, kdyby neakcentovaly divoké události z Brna. Tam lehce podnapilý muž zavřel kamaráda na balkóně a pak usnul tak tvrdě, že neslyšel klepání. Stane si, myslí si Mikrovlnky.

Je mezi islandským duchem, mužem zavřeným na balkóně a magistrem ninjou nějaká tajemná souvislost? Vůbec ne, míní Mikrovlnky, ale to přece nevadí. Zahoďte ambice pochopit svět a radši si poslechněte všechny novinky ze známého vesmíru v novém díle Mikrovlnek.

Spustit audio