Justin Bieber si v novém klipu hraje na Bruce Springsteena a k-pop střídá j-pop

24. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Justin Bieber na obalu alba Changes

Annabelle se zrovna vrátila ze songwriting kempu, takže je při hodnocení aktuálních bangerů kritičtější než obvykle. V nové pecce od Nik Tenda podle ní chybí silný refrén a singl Lemonade producentského projektu Internet Money, na kterém hostují rappeři Don Toliver, Gunna a Nav, má jedinou dobrou pasáž.

Ve čtvrtém dílu Velkých čísel Filip s Annabelle zjišťují, že existuje žebříček Japan Hot 100. Premiérový singl Yoru Ni Kakeru j-popového dua YOASOBI, který mu už několik týdnů dominuje, je ale zanechal v rozpacích. Justin Bieber teď točí klipy pro dělnickou třídu a na novince společně se zpívajícím Chance The Rapperem otevírá náboženská témata. Na to Annabelle moc neměla náladu – ideálně by si představovala ateističtější track.

J-popovou hudební scénu moderátoři Velkých čísel objevovali dál s boy bandem Arashi, který se pod producentským dohledem Bruna Marse uchýlil k prvnímu anglicky zpívanému tracku. Pokud ale na Annabelle, aktuálně naskillenou ze songwriting kempu, něco bezpečně zafungovalo, pak je to banger Rockstar od rapperů DaBaby a Roddy Ricche, který si „jede na repeat“.

Jaké jsou výhledy na předávání letošních Billboard Music Awards? V čem se liší od Grammy? A zvítězila tentokrát v rubrice Jukebox Annabelle nebo Filip? Poslechněte si čtvrtý díl Velkých čísel!

Playlist:

YOASOBI – Yoru Ni Kakeru
INTERNET MONEY  Lemonade ft. Don Toliver, Gunna & Nav
NIK TENDO  Já To Miluju
SAM SMITH  Diamonds
JUSTIN BIEBER  Holy ft. Chance The Rapper
ARASHI  Whenever You Call
MALUMA  Hawái
LADY GAGA  911
DABABY  Rockstar ft. Roddy Ricch

Spustit audio