Kosmetika není pouhý koníček pro paničky ze satelitu, je to péče o vnitřní bohyni

7. říjen 2020

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, uvítaly kosmetického influencera Kubixmana. Společně se rozpovídali o základním kameni jeho života, kterým je kromě přípravy kávy kosmetika.

Zuzana ani Ivana ke Kubixmanovu překvapení neznají korejský pleťový rituál a obličej si utírají ručníkem, což je podle Kuby absolutní tabu – podobně jako tvrdit, že káva se vaří, nikoli připravuje. Kuba totiž byl v Buchtách před několika měsíci se svým diktátem o kávě, takže jen navázali na starou nit.

Ivana, která je zvyklá být se vším hned hotová, už skoro usínala při vyjmenovávání kosmetických procedur, ale alespoň si ujasnila, že se obličeje nemá dotýkat, aby si tam neroznášela nějaké mikroby. Problém je ovšem s již zmiňovaným ručníkem  když žijete ve společné domácnosti, může se vám do ručníku někdo tajně utřít bůhvíjakým otvorem, tak je skutečně lepší osušku používat striktně jen na tělo. Kubixman také vyvrátil mýtus o tom, že při mytí hlavy si myjeme i obličej ani náhodou!

Na závěr se všichni zúčastnění shodli, že na kosmetické procedury nelze nahlížet jako na nutnost, ale jako na kýžený každodenní rituál.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste si v honbě za dokonalou pletí během slunovratu umíchali vlastní krém z netopýřích uší a bambuckého másla? Pusťte si do uší i duše aktuální díl Buchet a zjistíte, že nejste jediní, kdo kosmetice prostě ani trochu nerozumí.

Spustit audio

Související