Letuška není vzdušná hosteska, co neumí nic jiného než dolévat pivko

6. červenec 2022

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu znamenajícím svět uvítaly Jitku, která je architektkou, matkou, ale i bývalou letuškou.

Moderátorky zajímalo, jaké jsou předpoklady pro práci letušky – vyptávaly se hlavně, proč musí být vysoká a zda to není diskriminace malých lidí. Jitka vysvětlila, že to utlačování skutečně není, protože letuška nebo stevard musí dosáhnout na kufry v zavazadlovém prostoru.

Dále obě ženy interesovalo, co dělají letušky ve volnu a Ivana se nenápadně ptala, zda se po směně odehrávají orgie. Jitka upozornila na to, že letušky a jejich mužští kolegové musí odolávat jet lagům a jsou velmi osamělí, ač spí třeba v Dubaji. A orgie prý nepraktikovala.

Řeč padla i na turisty, kteří nadužívají v letadle alkohol nebo chtějí, aby jim byla pouštěna jejich národní hudba. Zuzana pak sdělila svoje poznatky o tom, kolik zbytkových exkrementů nosí v zadečku průměrný návštěvník vířivky, Jitka ještě zmínila, že doma mají rovnoprávnou dělbu práce o kojence a mohlo se jít domů.

Pusťte si do uší a hlavně do duše Buchty a třeba si vzpomenete na to, jak jste posledně pilotovi tleskali při přistání a jak jste šikanovali letušku.

Spustit audio