Málo depresivní na to, aby se nás to dotklo! Startér popravuje songy návštěvníků KAMEN!CE

24. červen 2026

Neviděli jste se v letošním lineupu Festivalu KAMEN!CE a považovali jste to za skandální? I tak byly vaše tracky v České Kamenici slyšeny! V prosluněné knihovně proběhl Startér Live se všestrannou hudebnicí a baskytaristkou Laurou Jaškovou alias Meowlau a kumštýřem i členem Tata Bojs Matějem Belkem, který umí zahrát na jakýkoliv hudební nástroj. Oba zhodnotili hudební tvorbu festivalových návštěvníků a návštěvnic.

„Na mě je to málo depresivní,“ zaznívalo často z úst Meowlau, která lačnila po tíživých emocích i potemnělé atmosféře. V průběhu živáku jsme si ale vyzkoušeli, že to zase nesmí být moc. Mezi hodnocenými skladbami zazněla i německá specialita nasazená Adamem Krofianem.

Který song o těžkostech kapelního počínání k nám promlouval pouze tématem, nikoli však čímkoliv dalším? Poslechněte si živák hitparády neobjevených z Festivalu KAMEN!CE.

Spustit audio

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.

František Novotný, moderátor

setkani_2100x1400.jpg

Setkání s Karlem Čapkem

Koupit

Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.