Místo Britney Spears „osvobodili“ Billa Cosbyho. Herec pykal za znásilnění jen dva roky

5. červenec 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Bill Cosby po propuštění z vězení

Třiaosmdesátiletý komik Bill Cosby spal v cele věznice Phoenix v Pensylvánii, když mu stráž přinesla minulou středu zprávu, že jde předčasně domů. Ani on tomu nevěřil. Nejvyšší soud nečekaně rozhodl, že byl za několik trestných činů sexuálního napadení odsouzen neoprávněně kvůli procesní chybě. Zpěvačka Britney Spears se svého opatrovnictví zatím nezbavila, ale soud po její výpovědi jedno rozhodnutí také vydal. Bohužel v její neprospěch. Poslechněte si novou epizodu Kompotu.

Více než 60 žen obvinilo herce a komika Billa Cosbyho ze sexuálního napadení a přes 30 ho chtělo společně žalovat. Nakonec ho do vězeni dostala jedna jediná, která napadení nahlásila rok poté, co se údajně stalo. Bill Cosby byl odsouzen na tři až deset let vězení a odseděl si dva roky. Minulou středu ale pensylvánský soud rozhodl, že byla porušena hercova práva, a okamžitě ho propustil domů s tím, že už nikdy nemůže být odsouzen za tato obvinění.

„Je neuvěřitelné, že ho nechali jít kvůli procesní chybě,“ řekla šestašedesátiletá bývalá modelka Janice Dickinson, kterou měl Cosby omámit a znásilnit u jezera Tahoe. O jakou procesní chybu šlo a jak se k rozsudku vyjádřily další jeho údajné oběti? Bude Bill Cosby nakonec sám žalovat soud za újmu? Pusťte si podcast Kompot.

Tým opatrovníků Britney Spears na sebe hází špínu nebo dávají ruce pryč od jejího případu. Co se dělo po šokující výpovědi zpěvačky? Kim Kardashian si prohlížela Vatikán a způsobila pohoršení – proč? A jak oznámila Cardi B své druhé těhotenství? Pusťte si Kompot a sledujte nás na Instagramu.

Spustit audio