Na Moravě utekla krajta a nejstarší youtuberka slaví devadesátku. Dejte si nej zprávy minulého týdne

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mikrovlnky - had

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější briošky ze zpravodajské pece. Jako obvykle moderátorky zaujala hned celá řada kauz jak ze světa, tak z regionů.

Ivanu uzemnila zpráva o tom, že z podniku v Otrokovicích unikla pětimetrová krajta. Její majitelka ovšem hadí útěk nahlásila až o dva dny později. Spekuluje se i o tom, že škrtiče někdo ukradl. Ivana se teď zřejmě obává, že ji krajta vyleká během lekce crossfitu v parku. Naštěstí ale ví, že kdyby hádě potkala, musí ihned volat 158, a ne se ho snažit zneškodnit na vlastní pěst.

Zuzanu na duši pohladila zpráva o tom, že nejstarší youtuberka slaví 90 let. Hamako Mori, na YouTube známá pod přezdívkou Gamer Grandma, má 250 000 sledujících, hraje už 39 let a její kanál se zaměřuje na gaming. Nikdy není pozdě začít třeba cvičit crossfit, utěšuje se Zuzana.

Nemohla chybět ani krimi zpráva z Brna. Podnapilá žena tam po hádce s druhem házela po autech propanbutanovou lahví. Každý má svůj způsob, jak nakládat se stresem, myslí si Mikrovlnky.

Je mezi devadesátiletou youtuberkou, vrhačkou propanbutanových bomb z Brna a krajtou na útěku nějaká tajemná souvislost? Asi ne, ale to nevadí. Zahoďte ambice pochopit svět a radši si poslechněte všechny novinky ze známého vesmíru v novém díle Mikrovlnek.