Nejlepší recept na okurkový salát? Znají ho Paris Hilton i tvůrci filmu Šarlatán

26. srpen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Paris Hilton

Z okurek udělala okurkový salát. Tak by se dala shrnout premiéra filmu Šarlatán s Ivanem a Josefem Trojanovými, který boduje v českých kinech. Poslechněte si mikrorecenzi filmu i dohry jeho slavnostního večera v podcastu o popkultuře Kompot. A zazpívejte si s námi Karaoke!

Karaoke je nová desetidílná podcastová série Hany Řičicové a Vítka Svobody. Uslyšíte v ní otázky na tělo Bena Cristovaa, Jana Bendiga, Ventolina, Kláry Vytiskové a dalších osobností z české populární hudby. A když neodpoví – zpívají!

V roli zpovídaných se ale tentokrát ocitli Hanka s Vítkem. A nebyl by to Kompot, abychom v něm nepátrali po těch nejniternějších tajemstvích. Takže jaký mají vztah k Anetě Langerové? Dívali se někdy na Rodinná pouta? A umí zpaměti Teď královnou jsem já z muzikálu Kleopatra?

Kromě Karaoke zaujala i Paris Hilton, která tentokrát sice nezpívá, ale zato natočila dokument sama o sobě. U filmu ale ještě zůstaneme. Devatenáctiletý Josef Trojan si zahrál vedle svého otce Ivana Trojana, držitele šesti Českých lvů, ve snímku polské režisérky Agniezsky Holland Šarlatán.

Zájem, který se o jeho osobu zvedl po slavnostním uvedení historického dramatu, zvedl ze židle i Hanku Trojánkovou a na film se šla podívat. Jak se jí líbil a co si panelisté z Kompotu a Karaoke myslí o humbuku kolem premiéry? Poslechněte si nový díl podcastu Kompot!

Přinášíme také slíbenou druhou recenzi na píseň WAP Cardi B a Megan Thee Stallion, kterou nedávno postřelil její přítel do nohy. Ano, svět se zbláznil, což potvrdila i herečka Drew Barrymore, jejíž dědeček údajně pařil s kamarády i po smrti. A Paris Hilton o sobě natočila dokument, kde vypráví, jak se měla v pasťáku. Otevřete si čerstvý Kompot o popkultuře!

Spustit audio

Související