Od holek v trapu po novou vlnu rapperek. Girl Power speciál jede tvrdě, až k vám domů

10. květen 2024

Máme pro vás speciál o současné vlně rapperek ze světového rybníku. Od undergroundu, až po velké hráčky. Tentokrát jsme se vydali jak do vod undergroundu, který ovládl náš éter, tak i za několika stálicemi rapové scény.

Jak jsme slíbili, tak činíme – dlouho avizované pokračování našeho Girl Power speciálu nám konečně doputovalo na stůl. Nových rapperek je na scéně mnoho a do našeho hledáčku se dostala mladá jména jako Bktherula, Molly Santana, Sensi Molly, Lil Westside a mnoho dalších. Ze stálic ženské rapové scény náš playlist pak doplnily rapperky Kash Doll, Asian Doll, City Girls či Sexyy Red a BNXS.

Již tradičně jsme vás ale nemohli připravit o mnoho novinek z rap game – počínaje aktualizací velkého beefu mezi Drakem a Kendrickem, přes výběr avizovaných desek a chystaných koncertů, až po technické problémy s Rick Rossovým letadlem. Příští čtvrtek navíc do pražské Roxy zavítá americký rapper Danny Brown se svou šestou studiovkou Quaranta.

Kdo je Bktherula? Lze rapovat špatně pod přezdívkou Santana? Která jména nám rotují v playlistu? A kdo je nová Lisha G? Poslechni si víc v novém speciálu Scény s Opakem Dissu.

Spustit audio