ODRAZit, Simple

6. duben 2011

Po dlouhém očekávání se odehrála událost ODRAZit, která přinesla originální audiovizuální prezentace a performance spojující módu, výtvarné umění a hudbu. V The Chemistry Gallery se na módním základu prezentovala Kikimora, Kristýna Jakoby Javůrková a Hana Frišonsová s novou kolekcí své značky SUUS, mezi hudbou a módou byla rozkročená Paloma Braun a krásný komorní koncert odehrála nová kapela Emy Brabcové Luno.

V předstihu před ODRAZit jsme pro vás jako pozvání natočili rozhovory s Palomou Braun a Hanou Frišonsovou. Opasky a doplňky Palomy Braun nesou známky její obliby práce s kladivem a fascinace historickými kostýmy. Její hudební rapová performance má většinou velmi vyhraněné příznivce a odpůrce.

Reportérka Anna Mayerová natáčela také o nové kolekci značky SUUS Mysteries. Hana Frišonsová po elegantní kolekci košil překvapila naprostým obratem. Temná a technologicky velmi zajímavá kolekce, kterou Hana nafotila s Oldřiškou Křížovou, se předvedla na dunivém hudebním podkladu.

Přinesli jsme vám také report z události Simply for Simple, která na dva týdny umožnila vybraným studentům VŠUP prezentaci v luxusním butiku Simple Concept Store v Pařížské ulici v Praze. Na vernisáži natáčela Jana Patočková.

odkazy:
www.suus.cz
www.oddroomdesigners.com
www.kikimoraspath.tumblr.com
www.palomabraun.cz
www.lunomusic.cz

playlist:
Kim Hiorthoy – I Thought We Could Eat Friends (Smalltown Supersound)
Craft Spells - From The Morning Heat (Captured Tracks)
Blouse – Into Black (Captured Tracks)
d’Eon - Across the Sea (Hippos In Tanks)
Acrylics - Sparrow Song (Friendly Fire)
Ryan Hemsworth - Good Things Can Never Last (uns.)
Kuhrye-oo - Soul Handsome (uns)
Marissa Nadler - Baby I Will Leave You In The Morning (Independent)
Kurt Vile - Peeping Tomboy (Matador)

autor: nikamay
Spustit audio