Opak DiCapria. Jeff Bezos chodí s ženou, co se narodila ve stejné dekádě. Je to nový trend?

11. květen 2023

Devětapadesátiletý podnikatel a jeden z nejbohatších lidí světa Jeff Bezos si užívá podzim života se ženou, která se narodila ve stejné dekádě. Ano, toto jsou zprávy v roce 2023. Herečka Christina Applegate potvrdila, že namluví svou slavnou roli Kelly Bundy v chystaném animovaném seriálu Ženatý se závazky. Applegate byla diagnostikovaná roztroušená skleróza v roce 2021.

Jednapadesátiletá herečka, která dokončila poslední řadu seriálu Dead to Me na Netflixu, se už kvůli nemoci před kameru spíš nevrátí. Nedovedu si ani představit, že bych teď šla natáčet. Jedná se o progresivní onemocnění. Nevím, jestli se nezhorším. Můžu dělat dabing, protože musím podporovat svou rodinu a udržovat svůj mozek v chodu,“ řekla časopisu Vanity Fair.

Podpořte Kompot v anketě Podcast roku! Hlasujte pro něj do 5. června na webu podcastroku.cz.

Promluvila i o animovaném seriálu Ženatý se závazky. Nemohu toho moc říct, ale vím jen to, že jsme k tomu všichni čtyři připoutáni. Teď to není v našich rukou, takže jen tak nějak čekáme, řekla Applegate. Vedle ní by se tedy jako obuvník Al Bundy měl vrátit Ed O’Neall, jako jeho manželka Peggy Bundy Katey Sagal a bratra Kelly –⁠ Buda, namluví David Faustino. Více nebo spíše méně zjistíte v Kompotu.

Miliardář Jeff Bezos žije s o šest let mladší novinářkou Lauren Sánchez. Cestují spolu po světě, chodí na večírky a otírají o sebe rtěnku. Co si o tom myslíme a měl by vztah vrstevníků být nový trend bohatých podobně jako botox? Pusťte si Kompot, sledujte nás na Instagramu a hlavně - hlasujte pro nás v anketě Podcast roku!

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.