Pekáč buchet na břiše, nebo štrúdl v troubě? Přitažlivost je subjektivní, sexy může být kdeco

20. květen 2020

Zuzana a Ivana ve studiu, které pro ně znamená svět, opět uvítaly jen samy sebe. Nerozebíraly ale nic menšího než to, jak být sexy a co to vlastně znamená v běžném životě.

Pro Ivanu je definice slova sexy jednoduchá mít doma uklizeno a nemít moc krámů. Zuzaně zas připadá hot, když k někomu přijde domů a ta osoba má doma nejen naklizíno, ale i přiměřené zásoby vajec, másla, mléka a aspoň kus kvalitního pečiva.

Pak se vedla řeč o teplácích ty miluje Ivanka, ale musí být drahé. Zuzanu naopak znepokojuje, že se v teplácích občas převalují výrazně různé tělesné záhyby. Proto ji spíše přitahují muži v zástěrách ne snad pro samotnou zástěru, ale proto, že snad umí upéct štrúdl.

Buchty rozebíraly i to, co se děje v knize Sexy mlékař a proč jsou návody na sexy vzhled směřované v patriarchátu jen na ženy a v podstatě vůbec ne na muže. Sečteno a podtrženo: přitažlivé je podle moderátorek mít koníčky, zameteno a nosit čisté volnočasové oblečení s nepotištěným tričkem. Jak ale říká Zuzana: krása i definice slova sexy je v očích pozorovatele, tedy subjektivní.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste celý den špulili rty, abyste byli sexy? Pusťte si aktuální díl pořadu Buchty a zjistíte, že nejen vy toužíte být přitažlivý jako Belmondo.

Spustit audio