Podívat se někomu do očí dá člověku zabrat. Flirtování je makačka, ale někdy se vyplatí

26. květen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Buchty – láska a flirt

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, přivítaly dramaturga a milovníka života Matěje. S tím si původně chtěly povídat o přátelství, ale převálcovalo je zcela jiné téma – láska.

Ivana se z ne zcela jasných důvodů rozpovídala o knírech a ptala se přítomných, zda už se pusinkovali s někým s takovým typem vousové výzdoby zevnějšku. Matěj navázal tím, že nepoužívá diář, a pokud někam nepřijde, neznamená to, že zapomněl, ale že tam prostě nechtěl jít nebo se styděl před někým, do koho je zamilovaný, a radši nevytáhl paty z domu.

Podpořte Buchty v anketě Podcast roku! Hlasujte pro ně do 6. června v kategorii Veřejnoprávní podcast na webu podcastroku.cz.

Všichni se pak shodli na tom, že vkus je velmi subjektivní, a co někomu přijde nechutné, to druhý hodnotí jako etalon atraktivity a smyslnosti. Matěj pak oběma moderátorkám poradil, co udělat, když chceme poznat, zda má milovaná osoba dobrou duši – je třeba se jí hluboce podívat do očí a pak zahlédnout její odlesk. Zajímavé, hodnotila tyto informace pragmatická Ivana.

Pak došlo ještě k probírání konceptu života žitého takzvaně na plné pecky i na potřebu slz velkých jako hrachy a mohlo se jít domů.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste byli tak zamilovaní, že jste radši při pohledu na objekt své touhy utekli z místnosti? Pusťte si do duše a uší Buchty a přijdete na to, že někomu trapné zamilovávání zůstane až do hrobu.

Spustit audio