Pořad Kompot řeší novou show Ano, šéfová: Je televizní macho Zdeněk Pohlreich nahraditelný?

Televize Prima uvedla zatím tři díly nového gastronomického pořadu Ano, šéfová
Televize Prima uvedla zatím tři díly nového gastronomického pořadu Ano, šéfová

Televize Prima uvedla zatím tři díly nového gastronomického pořadu Ano, šéfová. Stojí za nimi dokumentaristi Filip Remunda a Vít Klusák a nahrazují oblíbenou show šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe. Recenze diváků jsou ale vesměs negativní. Lze vůbec televizní osobnost Pohlreichova formátu a typu nahradit?

Kromě debaty o Ano, šéfová v novém díle pořadu Kompot uslyšíte také recenzi na burleskní show Dity von Teese, kterou Hanka se Šimonem navštívili v Kongresovém centru v Praze. Jak se předvedla šestačtyřicetiletá celebrita ve srovnání s dalšími účinkujícími svého ansámblu? Jde se na burlesce bavit, i když moc nevidíte na dálku? A půjdeme zas? Poslechněte si naše reakce!

Samozřejmě jsme shrnuli i vůbec první Kompot Pub Quiz, který jsme uspořádali minulý týden v pražském Klubu FAMU. Poslechněte si názory soutěžících a reakce vítězů ve speciální anketě Ondřeje Šebestíka, který se ptal přímo na místě! Dozvíte se také, co s Kompot Pub Quizem plánujeme dál a jestli se s akcí chystáme i tzv. do regionů!

V dalším díle pořadu Kompot řešíme také problémy se zákonem rapera Tekashi 6ix9ine. Je morální, aby s ním velké hvězdy jako Nicki Minaj nebo Kanye West spolupracovaly? Dozvíte se také, proč by si Hanka přála Melissu McCarthy jako Rose v rebootu Titanicu, a řekneme si víc o velkém tajemství Kim Kardashian.