Práce porodníka je obyčejná. Orgasmické porody ani padání mimi na zem nejsou na pořadu dne

31. leden 2024

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly brněnského gynekologa a porodníka v zácviku Matěje Antona. S ním se bavili nejen o tom, jaké kyselé bonbóny mu chutnají, ale zejména o tom, proč si toto specifické povolání vybral a jaké předsudky vůči gynekologům mezi lidmi panují.

Ivanku hlavně zajímalo, jaké botky Matěj v práci nosí - zda korkáče nebo gumáky. Matěj je pro Ivanku překvapivě v týmu podporujícím spíše gumáky, protože se dobře omývají.

Matěj následně vyjádřil svou frustraci z vtipů, které padají, když řekne, čím si vydělává na složenky, ale současně si pochvaloval, že jde o obor košatý a nejde se u něj začít nudit.

Zuzana, která má jediné vědomosti o gynekologii jen z amerických seriálů, se poté doptávala, jestli musel někdy chytat dítě padající z rodidel, což Matěj ihned dementoval jako hoax.

Nebyly by to Buchty, kdyby neprobraly zcela jiná témata: na přetřes přišel Tourettův syndrom, zašívání ponožek, jezení bábovky v těhotenství, voda s petrželí, Ivaniny erotické fantazie o gumových rukavicích, Kegelovy cviky a brněnská čtvrť Černá pole.

Trojice se na závěr snažila dopočítat, kolik má žena v těle otvorů a pak už se mohlo jít pomalu domů.

Pusťte si do uší a hlavně do duše Buchty a třeba si uvědomíte, že i gynekolog je jen člověk z masa a kostí.

Spustit audio

Související