Rapper má na čele růžový diamant a seniorka uvízla v blátě. To jsou top zprávy minulého týdne

5. únor 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mikrovlnky - diamant

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší rozinky ze zpravodajské žemlovky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Ivanu rozohnila zpráva o tom, že si americký rapper Lil Uzi Vert nechal do čela implantovat růžový drahokam za 24 milionů dolarů. V sérii tweetů uvedl, že malý diamant je dražší než celá jeho sbírka aut a luxusní dům. Drahokam má totiž téměř 11 karátů a rapper tak utratil zhruba dva miliony amerických dolarů za každý karát. To by byl ženich, myslí si o celé věci patrně milovnice klenotů Ivana.

Zuzanu jako fanynku Jihomoravského kraje upoutala zpráva o seniorce, která nedopatřením přejela zastávku, kde měla vystoupit, a posléze uvízla v blátě. Svým zachráncům pak na oplátku nabídla výuku cizích jazyků. A svět je zase v pořádku, myslí si Zuzana.

Je mezi paní v blátě a marnivým rapperem nějaká tajemná souvislost? Vůbec ne, míní Zuzana s Ivanou, ale to přece vůbec nevadí. Zahoďte ambice pochopit svět a radši si poslechněte všechny novinky ze známého vesmíru v novém díle Mikrovlnek.

Spustit audio