„Rihanna je spíš modelka a Mandrage čeští Tokio Hotel.“ Přečetli jsme časopis Filter z roku 2007

16. listopad 2021

V té době ještě Markéta Irglová a Glen Hansard neměli Oscara za píseň Falling Slowly a Rihanna teprve vydala album Good Girl Gone Bad a s ním i megahit Umbrella. Pro časopis Filter ale byla „spíš jako modelka“ než dobrá zpěvačka. Zalistujte si s podcastem Kompot kultovním hudebním měsíčníkem a doplňte si informace z historie i současnosti popkultury!

V roce 2007 si taky Britney Spears před zraky celého světa sama oholila hlavu. Byl to jeden z momentů, který ji stál svobodu, a o jejím životě rozhodoval tým opatrovníků. Minulý týden se jich konečně zbavila. Co chystá v další etapě svého života? Pusťte si novou epizodu podcastu Kompot!

Každá doba má nějaký svůj typický znak – pro rok 2007 je to ikonická fotka mladičké Spears, Paris Hilton a Lindsay Lohan mířících na večírek v jednom autě. Všechny teď překvapivě slaví comeback.

Čtyřicetiletá celebritka Hilton se poprvé vdala a všechno poctivě natočila pro svoji novou reality show Paris in Love. Pětatřicetiletá Lohan zase po letech hraje ve filmu, který zatím nemá jméno. Zajímá to někoho? Pusťte si nový Kompot a zavzpomínejte!

Deník New York Times vydal velký profil o Samu Asgharim, příteli Britney Spears a začínajícím herci. Proč na novinářku neudělal dobrý dojem? Proč je reality Below Deck návyková a může se divák smířit s tím, že ho baví znečišťovatelé oceánů? Dejte si Kompot a sledujte nás na Instagramu!

Spustit audio