Rozchod, skvělá hudba, tygří oko i glamping. Je tu další várka toho nejlepšího z Radia Wave

18. červenec 2022

Je tu třetí prázdninový týden a s ním další nálož nejlepšího obsahu i hudby, který vám vybrala redakce Radia Wave. Poslechněte si úspěšnou minisérii Rozchod, vydejte se na cestu s magazínem Casablanca, zalenošte si u vody s playlistem Anety Martínkové v uších nebo se díky rubrice Brambora s vejcem seznamte blíže s Václavem Koptou a jeho vášní nejen pro tygří oka.

Hudební playlist pro třetí prázdninový týden si můžete poslechnout pod úvodní fotkou. Aktuální výběr z našich nejlepších pořadů najdete pod článkem.

Hudební playlist tohoto týdne sestavovala ozdoba redakce Radia Wave Aneta Martínková aka hudebnice Margo: „Je to playlist letošních hitovek z nezávislé scény. V první půlce se najdou bangery od nadějí jako jsou Shygirl nebo Sudan Archives, které jste zprvu možná přehlédli, ale nakonec je budete točit ve sluchátkách na repeat. V té druhé přichází na řadu experimentální elektropopové i rapové písně, které vás dostanou možná až na druhý poslech, zato si je ale zamilujete minimálně na celé léto.“

autor: Radio Wave
Spustit audio