O pořadu Rozhovor Veroniky Ruppert a Martina Minhy

S některými hosty je to na delší povídání. Veronika Ruppert, nebo Martin Minha v hodinovém rozhovoru každý týden zpovídají ty nejzajímavější osobnosti české kultury a veřejného života. Jdou pod povrch a snaží se odhalit, co naše hosty dostalo na přední stránky novin, do hitparád či galerií.

Veronika Ruppert i Martin Minha vyhlíží hudebníky, filmaře, vědce, odborníky i nadšence, které spojuje zajímavý nápad či bohatý životní příběh. Zpovídají všechny, kteří přemýšlí o světě inspirativním a originálním způsobem. Ve studiu je vždy dost času na to, probrat zajímavá aktuální témata i osobní příběhy.  

Zkuste s námi strávit hodinu začínajícího večera ve vinohradském studiu Radia Wave a poslechněte si hodinový rozhovor se širokým výběrem osobností a témat.

O autorech

Veronika Ruppert

V roce 2006 jsem měla prst na tlačítku, které rozjelo vysílání Radia Wave. Přes jedenáct let jsem moderovala denní proudové vysílání a stále připravuji pořad Modeschau o české módě, módním designu a průmyslu. Vloni se můj život rozdělil mezi dvě města, k Praze shodou životních okolností přibylo Chicago a já zkouším život digitálního nomáda, který je fyzicky jednou tu a jindy tam, ale vždycky online, pracující a napojený na aktuální dění.

Martin Minha

V mém Rozhovoru na Radiu Wave se zaměřuji hlavně na osobnosti z oblasti kultury a sportu. Chci posluchače pobavit a předat mu o hostovi originální informaci, která utkví v paměti. Slyšet mě můžete taky na vlnách ČRo Dvojky, kde každý den přináším do dopolední poradny příběhy posluchačů, které ve studiu v interakci s moderátorem a odborníkem náležitě komentuji. Kromě toho na Dvojce nepravidelně moderuji ranní vysílání od pěti do šesti a někdy si také hraji na „rosničku“. Stihl jsem vystudovat Vyšší odbornou školu publicistiky, vyzkoušet si Fakultu tělesné výchovy a sportu a naučit několik set předškolních a školních dětí základy plavání.

Čas vysílání: každý čtvrtek 19:00–20:00, repríza každou sobotu 18:00–19:00.

Všechny díly pořadu si můžete poslechnout zde.

Historie pořadu: Pořad začal vysílat v březnu 2018 jako Rozhovor Veroniky Ruppert a Jakuba Krásného. V září 2018 nahradil Jakuba Krásného nový spoluautor pořadu Martin Minha.

Pořad připravují

Další pořady

 • Tribuna

  Sportovní magazín Radia Wave. Vojtěch Jírovec, Vojtěch Ondráček a Martin Vait komentují, jak se sportovní dění odráží ve společnosti – a naopak.

 • Ve vlastní šťávě

  Trendy v současné gastronomii. Současné dění ve světě vaření, pečení a smažení.

 • Scéna s Opakem Dissu

  Rapový pořad Scéna s Opakem Dissu je fascinující průlet (t)rapovým světem.

 • V klidu

  Zůstat v klidu v době covidové, kdo by to nechtěl. V rozhovorech s psychologem Daliborem Špokem řešíme každodenní věci, které nás znejišťují, nebo si s nimi nevíme rady.