Ski Mask The Slump God se vrací po třech letech do sedla. Doručil?

14. červen 2024

Dvojice rapových investigativců je znovu ve studiu. A jelikož minulé týdny přinesly víc, než jsme čekali, usedli jsme opět k nejnovějším deskám, projektům a aktualitám. Jako hlavní chod se na menu dostala dlouho avizovaná deska 11th Dimension od rappera Ski Mask The Slump God. Potvrzujeme, že je ve formě, a brzy nás o tom přesvědčí i živě v pražském Lucerna Music Baru.

Investigativa pokračuje s albem Freebirdz od Lil Double 0 nebo monstrózním releasem ze světa melodických harmonií, za který může KAYTRANADA, neechybí ale ani smokedope2016. Pozadu tentokrát není ani tuzemsko. Vyšly hned tři releasy – jmenovitě 58G, Porsche Boy a LucaBrassi10x v tandemu s Pil C. K tomu všemu přehled rapových akcí, krimi aktuality a vše další, co se jen vešlo.

Kdo z USA doručil? Co rotujeme ze Slovenska? Co mají společného PSH a Mělník? A kdo je dneska Kaliňák? Poslechni si víc ve Scéně s Opakem Dissu.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.