Startér pokukuje po finále, připomíná si Pilot Season. A zase pouští Smile

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Poslechněte si záznam hitparády neobjevených, zahlasujte pro poslední soutěžící

„Two centimeters from hairy to bald,“ zpívá se v písničce, ve které je všechno. Je v ní obsažena bolest stárnutí, ale i radost, když tyhle smuténky můžete prožívat ve dvou. Two Is Better Than One je naše oblíbená píseň. Dostane se do finálové trojice?

To vám samozřejmě ještě neřekneme! Tři finalisty odhalujeme s porotou už příští týden – a pouštíme zase pár kousků, které mají velké šance se mezi „svatou trojici“ dostat. Anebo nemají žádnou šanci, ale prostě se nám líbí.

Pilot Season patří k první skupině. Jedna z nejzkušenějších kapel letošního ročníku vydala pop-punkovou hymnu, která patří na Rock for People – a vůbec nevadí, že se Pilot Season na tomhle festivalu objevili už loni. Replaced má sice trochu nahraditelný, navíc zbytečně nakompresovaný zvuk, ale to je neduh, který by možná mohl zmizet právě s cenou pro vítěze. Natočí Pilot Season parádní singl ve studiu ReSound, ve kterém víc vynikne osobitost pracovité rockové kapely?

Ed Rosenthal se sice nedostali mezi první dvacítku nejúspěšnějších hudebníků ve hlasování Startéru, přesto se nám song Cocaine In My <3 usadil v srdci a zůstal tam půl roku. Škoda, jaká škoda, že si nadějná kapela z Plzně nezískala víc srdcí posluchačů Startéru!

Které kapely jsme ještě ve Startéru připomněli? Které songy špatně zestárly a které naopak začaly být skvěle aktuální? Poslechněte si záznam hitparády neobjevených, zahlasujte pro poslední soutěžící. A nezapomeňte! Příští týden rozjíždíme finálové kolo, se třemi nejlepšími kapelami se můžete navíc potkat živě na Startér Showcase 13. června v café V lese.