„Superzáporák“ Rollsout zaviroval síť. Na desce Web otevírá toxické sféry a hledá nový zvuk

11. březen 2022

Po necelém roce jsme u nás ve studiu přivítali slovenského rappera Rollsouta, který za poslední rok vydal dva projekty, jež jsou jako z jiné planety. Na rozhovor o hledání nového zvuku dorazil i producent Matro Coolin a CEO hudebních klipů Igeross.

Slovenský rapper a proaktivní swagger Rollsout je u nás v pořadu známým jménem. Kdo neslyšel náš rok starý rozhovor o jeho projektu Šialenstvo, nechť zamíří do archivů a doplní znalosti! Právě v něm jsme probrali Rollsoutovy kroky, které ho dovedly až do dnešních dnů. Hlavním tématem aktuální diskuze bude každopádně jeho typický mimozemský zvuk, který každým rokem posouvá dál a dál.

Rollsoutovy poslední projekty Web a Web 2 jsou živoucím důkazem jeho progresu. Na výše zmíněných deskách najdeme nejen hmyzí sound, který oxiduje po celé síti, ale také vesmírné melodie, toxické stavy po aplikaci špinavého Spritu a mnoho dalších asociací. Produkce zde mají na starosti převážně lidé z jeho nejbližšího okolí – Lost nebo Daeq, ale třeba také producent světového jména Redda. Právě on je jedním z demiurgů nového zvuku, kolem kterého se točí celý náš rozhovor.

Jak vznikla spolupráce z US producentem Reddou? A jaké plány mají „superzáporáci“ do budoucna? To vše v novém díle Scény s Opakem Dissu.

Spustit audio

Související