O pořadu Tip

Chcete vědět, který film je za mořem přehajpovaný, ale u nás se o něm nemluví? Jaká budova stojí stranou pozornosti, ale rozhodně stojí za návštěvu? Která nová restaurace u nás kompletně mění představy o gastronomii? Kam vyrazit o víkendu na výlet a jaké desky stojí za poslech? Pusťte si každý týden náš Tip.

Pravidelná rubrika přináší třikrát týdně doporučení v oblasti hudby, kultury, gastronomie, architektury i turistiky. Na co se zajet podívat, co si přečíst, co ochutnat nebo co nového pro sebe objevit. Architekt Adam Gebrian, cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura, gastroblogerka Juliana Maškrtnica a hudebnice Terezie Kovalová v našem vysílání pravidelně vybírají z toho, co je právě teď v oblasti kulturního a společenského dění nejvíc baví a překvapuje. Cestovatelé Ladislav Zibura, Matěj Balga a Pavel Sladký dávají tipy na víkendové výlety na zajímavá místa ve všech koutech Česka. O své hudební tipy na desky, koncerty a trendy se dělí Hellwana, Monika Načeva, Karel Buriánek a dné.

Doporučení díly rubriky si můžete poslechnout zde.

Historie: Rubrika vysílá od září 2018

Pořad připravují

Další pořady

 • Rozchod

  Rozchod je šestidílný podcastový seriál o vztahu Denisy a Honzy a jejich pátrání, proč jim to nevyšlo a kde udělali chybu. V hlavních rolích Denisa Barešová a Jan Nedbal.

 • Quest

  Quest si dal za cíl provést vás světem počítačových her tou nejhravější formou.

 • Podhoubí

  Podhoubí je magazín o přírodě, životním prostředí a všech cestách k šetrnému životu. Přinášíme v něm rozhovory s odborníky, ochranáři, zemědělci i dalšími.

 • Šatníky

  Šatníky přináší příběhy módy z českých skříní a ulic. Poslechněte si, co se skutečně nosí a proč. Nahlížíme do skříní a šaten, analyzujeme osobní styl a přístup k oblékání.