Tip Terezie Kovalové: DJ a producent Hadone se v klubu Roxy představí v české premiéře

24. leden 2023
Tip

Hudebnice Terezie Kovalová pro vás opět připravila novou várku kulturních doporučení. V pondělí 30. ledna vystoupí v prostoru pražské Kasárny Karlín původem australská hudebnice Alison Lewis. Dnes již v Berlíně usazená producentka a zpěvačka představí svůj sólový projekt Zanias. Jen před pár dny vydala nový singl Simulation, který nabízí zvuk experimentální elektroniky s podmanivým vokálem. O support se postará domácí hudebnice Sára Vondrášková aka Never Sol.

Pokud hledáte hudební akci na odreagování s nutností protancovat celou noc na zvuk techna, vyrazte v pátek 3. února do pražského klubu Roxy. V české premiéře se zde představí DJ a hudební producent Jérémy Bonnet alias Hadone. Těšit se můžete na přímočaré techno s nádechem breakbeatu, IDM nebo junglu.

Kam vzít za kulturou vaše ratolesti? A který koncert vážné hudby v nejbližší době navštívit? Poslechněte si celý Tip Terezie Kovalové.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.