Tip Terezie Kovalové: Přijeďte na živý koncert autem. Zahraje Xavier Baumaxa nebo 7krát3

27. duben 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Fanoušci na koncertě kapely Vypsaná fixa uskutečněném v rámci festivalu Art Parking

Violoncellistka Terezie Kovalová pro vás tento týden připravila doporučení na živé koncerty, divadelní představení nebo online výstavu. Multižánrový festival Art Parking se s aktuální pandemickou situací vypořádal po svém. Do pátku 30. dubna můžete každý den vyrazit na živý koncert na Pražskou tržnici. Lístek si zakoupíte online, vyplníte potvrzení o negativním testu a poté přijedete autem. Na místě pak dostanete přijímač, který zapojíte do svého autorádia nebo reproduktoru.

V úterý 27. dubna vystoupí Xavier Baumaxa, následovat budou koncerty kapel Sto zvířat a Znouzectnost. Festival zakončí společné vystoupení 7krát3 s Ochepovsky Project. A pokud budete raději kulturní zážitky stále konzumovat z bezpečí vlastního domova, ve čtvrtek 29. dubna můžete sledovat živý online přenos koncertu z pražského Rudolfina. Sérii koncertů Jarní hvězdy České filharmonie zakončí vystoupení pianisty Kirilla Gersteina.

Jakou výstavu nebo divadelní představení si prohlédnout online? Poslechněte si celý Tip Terezie Kovalové.

Spustit audio