Tip Terezie Kovalové: Vyzkoušejte online taneční lekce divadla Ponec

2. březen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy SILENT_NIGHT #8 v Ponci: Dedekind Cut, The House In The Woods & další

Tento týden pro vás hudebnice Terezie Kovalová vybrala doporučení na taneční lekce, záznam koncertu vážné hudby nebo poslech audio seriálu. Žižkovské divadlo Ponec přesunulo po dobu svého uzavření v době pandemie své taneční lekce do online prostoru. Každou březnovou středu se tak můžete připojit k online hodině contemporary dance s jiným lektorem. Už tuto středu 3. března proběhne lekce pod vedením Lukáše Karáska na posílení celého těla.

V Dvořákově síni pražského Rudolfina proběhl letos v únoru koncert s názvem A přece se učí!. Česká studentská filharmonie své vystoupení věnovala žákům, studentům a všem, kteří v této době pečují o vzdělání. Záznam přímého přenosu koncertu je volně dostupný na webových stránkách České televize. Akci moderovala režisérka Alice Nellis společně s influencerem Karlem Kovářem.

Který podcast Radia Wave teď zaujal Terezii Kovalovou? A kde si pustit záznam setkání hudebních tvůrců Synapse Knowledge? Poslechněte si celý Tip.

Spustit audio