Tip Terezie Kovalové: Zajděte na Open Air Lucerna Music Baru nebo festival Cool v plotě

25. květen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Skupina J.A.R. koncertovala na akci Lucerna Music Bar Open Air

Hudebnice Terezie Vodička Kovalová má pro vás tento týden doporučení na první plánované festivaly, výstavu nebo hudební film. Pražský podnik Lucerna Music Bar opět na letošní teplé měsíce naplánoval sérii koncertů Open Air. Od poloviny června můžete navštívit několik desítek vystoupení hned vedle historické budovy Branických ledáren. Na programu jsou koncerty kapel J.A.R., Monkey Business nebo rapového kolektivu 58G.

Na sobotu 19. června je také naplánována pražská verze multižánrového festivalu Cool v plotě. Akce bude probíhat v zahradě Werichovy vily, domečku Salla Terrena nebo v zahradě Komunitního centra Kampa. Letos vystoupí vítězka ceny Apollo – hudebnice Amelie Siba, Václav Havelka nebo projekt Petra Wajsara Develooper. Doprovodný program nabídne busking, literární čtení nebo exotické street food speciality.

Na jakou výstavu zajít do MeetFactory? A proč se podívat na hudební film Anima od frontmana kapely Radiohead? Poslechněte si celý Tip s Terezií Vodička Kovalovou.

Spustit audio