Turban: Kdo se bojí Sinjina Hawkea?

03054405.jpeg

Kdo se bojí nejčerstvějšího klubového zvuku, ten určitě bral nohy na ramena ze sobotního vystoupení Nguzunguzu v NEONE. Přesně ten totiž losangeleské duo servírovalo – bezešvý DJ set plný futuristického Grimeu, houseu a R&B naruby. Turbanu zanechala milá dvojka několik exkluzivních tráčků na dobrou noc – a pocit, že „jsme zas o krok dál.“

Stejný pocit má Turban (nejen) poslední dobou i z fraktálních fantazií Sinjina Hawkea – ten se rovněž nebojí tanečního vizionářství ani spolupráce s tvůrci napříč současným beatovým terénem. Z poslední doby to byli (už podruhé) L-Vis 1990, DJ Slow, MikeQ i Just Blaze. Představu o současné Sinjinově představě toho, co hýbe parkety, si lze nejlépe utvořit na jeho aktuálním mixu. Tak dlouho se chodí se Sinjinem pro klubovou vodu, až se ucho a libec utrhne.

Libec se utrhl a jedno ucho nezůstalo suché i v případě EP Wedding Bells od Cashmere Cata. Čistá svatební hudba, ze které má Turban chuť se (se)brát. Cashmere Cat ale momentálně přijímá nabeatky k sňatku od docela jiných pánů – a Turban má pocit, že ho za chvíli bude všude plno (nejen v GTA 5). Turban dí: Jen houšť!

PS: A pohádku o Cashmere Catovi už jste slyšeli?

Playlist Turban 5.2. 2014:
A.G.Cook – Had 1 (Club Mix) (Folie Douce, 2014)
S-Type – Yoghurt Gurl (Folie Douce, 2014)
Nguzunguzu – Drop Cage (Massacooramaan remix) (unreleased)
Dat Oven – Icy Lake (DJ Rashad & NA remix) (unreleased)
Nguzunguzu – Smoke Alarm (DJ Rashad & DJ Manny remix) (unreleased)
Sinjin Hawke x L-Vis 1990 – The Pit (Sound Pellegrino, 2014)
Sinjin Hawke x DJ Slown – On Now (RBMA, 2014)
Sinjin Hawke x MikeQ – Thunderscan (Fractal Fantasy, 2014)
Cashmere Cat – Pearls (LuckyMe, 2014)
Cashmere Cat – Rice Rain (LuckyMe, 2014)
Ludacris – Party Girls (prod. Cashmere Cat) (self-released, 2014)