V zajetí škrtící silonky, Trade Show, minisukně a sedmdesátky

V zajetí škrtící silonky se ocitly modelky na sobotním zahájení Komiksfestu 2008. Přehlídka Fashion Shopu Parazit, spojená s konkurzem na superhrdinu, představila modely a doplňky návrhářek Lucie Mareš a Marie Silondi. V průběhu příprav na velký večer natáčela Veronika právě s Marií.

V sobotu 1. listopadu také proběhla už druhá Trade Show. Trh zaměřený na módu, umění a DIY doplňky z obchodů jako Flamingopark, Twilight Zone nebo Jaxi Taxi. O akci se víc dozvíte od Lindy Šilingerové ze sdružení Kultura Jinak, za kterou jsme zašli do obchodu Basmatee.

00806547.jpeg

Špionka Anny ve spolupráci s Konstantinou Hlaváčkovou z Uměleckoprůmyslového muzea připravila exkurzi módou sedmdesátých let. Dozvíte se také zajímavosti z historie minisukní.

Zvali jsme také na novou výstavu do Studia LR. Do 23. listopadu se tam prezentuje kolekce Vice Versa Jakuba Polanky vytvořená pro novou značku Olo - Dressing. Jakub Polanka žije a pracuje v Paříži a kolekce vznikla ve spolupráci s jeho dlouholetou přítelkyní Olo. Výstava je otevřená od pátku do neděle, 10:00 - 18:00 hod. Vstup do galerie LR je zdarma.

odkazy k tomuto dílu:
www.parazit.cz
www.komiksfest.cz
www.basmatee.cz
www.flamingopark.cz
inter.zone.cz
www.upm.cz
www.studio-lr.com