Vánoce 2020: Aniston naštvala pandemickou ozdobou, Česko zažilo možný deepfake skandál

30. prosinec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jennifer Aniston během reunionu Přátel

Celebrity si nevydechly ani v posledních dnech zběsilého roku 2020. Herečka Jennifer Aniston ztratila pár internetových přátel kvůli vánoční ozdobě, Britney Spears unikla covidu a ostříhala se na Carol z Kroku za krokem a česká média řešila deepfake video, které má údajně zobrazovat influencerku a bývalou miss Andreu Verešovou a jejího manžela.

„S politováním musím konstatovat, že se objevilo fake video, které má za cíl poškodit a zdiskreditovat mě a mého manžela,“ objevilo se na Instagramu Verešové v pátek. Vypsala taky odměnu 50 tisíc euro pro toho, kdo pomůže dopadnout tvůrce údajně falešné nahrávky s erotickým obsahem. Příspěvek ale nakonec smazala a případ již řeší Policie ČR.

Pandemická ozdoba  Jennifer Aniston

Jennifer Aniston naštvala lidi kvůli dřevěné ozdobě s pandemickým motivem. Tuto vlnu internetové zášti ale určitě přežije její ikonický účes z Přátel. Sestříhaný „lob“ s melírem a ofinkou si na konci prosince nechala vytvořit moderátorka a autorka kuchařek Chrissy Teigen, ale taky Britney Spears. Ta v něm připomíná spíš legendární Suzanne Somers ze seriálu Krok za krokem. Jak unikla Britney covidu a jak dopadl soud s jejím otcem? Zjistíte v Kompotu.

Mariah Carey vydala na konci září svůj dlouho očekávaný memoár, který byl ideální vánoční dárek pro moderátory Kompotu. Poslechněte si víc o smutném dětství multiplatinové divy a taky třeba o žalobě, kterou podala FKA Twigs na bývalého přítele Shiau LaBeoufa. A zúčastněte se anket na našem Instagramu!

Spustit audio