Ve finále tři ženy a žádné sprosté vtipy. MasterChef se povedl, protože nevelebí staré časy

1. prosinec 2021

Minulý týden skončila další série kuchařské reality show MasterChef Česko, kterou vyhrála sedmadvacetiletá Veronika Danišová alias Besky. S titulem získala také milion korun. Pořad měl vysokou sledovanost, i když nevsadil na obligátní sexismus nebo negativní emoce. Instagram smazal fotku Madonny s bradavkou a fotbalista Cristiano Ronaldo je tamtéž ukazuje na každé druhé fotce. Je to spravedlivé? Pusťte si novou epizodu podcastu Kompot.

Po loňském honu na čarodějnice, kdy se v jednu chvíli nejnenáviděnější osobou Česka stala Pavlína Lubojatzky, vsadili tvůrci v páté řadě MasterChefa na silný casting i moderátory, kteří se i přes svoji hlavní profesi před kamerou našli.

Čtěte také

Finále, ve kterém se utkaly tři nejlepší amatérské kuchařky, už bylo jen třešničkou na velmi povedeném několikapatrovém dortu. Pusťte si Kompot s recenzí pořadu MasterChef Česko od gastro odbornice Jany Patočkové.

Madonna se hádá s Instagramem o fotografii, na které jí byla vidět bradavka. Sociální síť snímek smazala. Jenže fotbalista Cristiano Ronaldo, který má nejsledovanější účet vůbec, je ukazuje pravidelně a díky tomu také propaguje svoji značku spodního prádla. Jak je to možné? Dejte si Kompot.

Ve 41 letech zemřel americký návrhář Virgil Abloh – co znamenal pro svět módy i hudby a proč nám bude hodně chybět? Má smysl podívat se na poslední sezonu F is for Family a Selling Sunset? Vše zjistíte v posledním dílu podcastu Kompot, který můžete sledovat i na Instagramu.

Spustit audio

Související