Věci, co vám drásají nervy. Je horší chrápání, nebo pokládání věcí na okraj stolu?

6. leden 2021

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, neuvítaly jen samy sebe, ale i DJku a influencerku Ivetu, aby probraly, co je dovádí k šílenství.

Ivetin seznam týkající se toho, co ji neurotizuje, byl poměrně dlouhý: vadí jí pískání v nose, hlasité chroupání a další zvuky, pro které neváhá třeba odsednout si od někoho v kině. Zuzana s Ivanou namítaly, že neznají nikoho, kdo by z nosních dírek vydával nelibé zvuky, ale je možné, že jsou jen málo senzitivní. Iveta taky přidala k dobru historku o tom, že kvůli pískání v nose napomenula muže bez domova a že se na toaletách v kině pohádala se slečnou, která si během projekce hlasitě povídala.

Ivana se zdá být nedotčená jakýmikoli neurózami – zřejmě proto, že má srdce z kamene. Zuzaně vadí, když její příbuzní pokládají sklenice až na samý kraj stolu a ona se pak bojí, že vlivem gravitace spadnou.

Nebyly by to Buchty, kdyby se řeč nestočila na úplně jiné téma. Proběhlo zmínění Vaška Vydry, kterého Zuzana okatě obdivuje, i diskuse ohledně toho, jak ovlivňuje mužská obřízka erotický život poškozeného.

Ivana pak Ivetě poradila, aby si pořídila partnera s pískajícím nosem, aby se konečně vymanila se svých neuróz. A nakonec se i svěřila, že kope do svého přítele, když chrápe. To dokazuje, že je i Ivana člověk, a nikoliv robot.

Pusťte si do duše a uší aktuální díl Buchet a zjistíte, že nejste sami, kdo vyhlásí v kině válku komukoliv, kdo se odváží hlasitěji nadechnout.

Spustit audio