Věštec Vlastík Plamínek: Když se bojíte hada, tak to had pozná

13. leden 2021

V prvním vydání dada rubriky Brambora s vejcem v roce 2021 jsme nemohli zatelefonovat nikomu jinému než muži, který je specialistou na vyhlížení do budoucnosti. Vlastík Plamínek byl jako vždy optimisticky naladěn a mimo jiné Ivaně s Alešem vysvětlil, proč mají pomluvy, závist a agresi vůči své osobě vnímat jako nejvyšší ocenění.

Aleš se na Vlastíka vytasil se svou oblíbenou otázkou, jaké zvíře se mu hnusí. Muž, který se nám v loňském rozhovoru pro Radio Wave svěřil, že má rád špagetky, prý nemusí hady. Had je podle něj sice královské zvíře, ale nevyzpytatelné a tajemné, a když se ho bojíte, tak to pozná.

Ivana se rozhodla, že se bude snažit být letos sluníčkový člověk, a proto na Vlastíkovi vyzvídala, jaký má tip pro každý den na lepší náladu. Ten jí sice Vlastík v rozhovoru prozradil, ale je dost pravděpodobné, že se jím Ivana řídit moc nebude a sluníčkovost jí dlouho nevydrží.

V hudebním okénku jsme si připomněli ezo skladbu Ameno od francouzského projektu Era, který se specializoval na new age hudbu (ať už to znamená cokoliv), a kromě tohoto prvního hitu se jim už moc zabodovat nepovedlo (tedy aspoň v naší pozemské realitě).

Chcete slyšet Vlastíkův recept na bramborák se sýrem, kterému říká bláťák? A má slavný věštec nejradši bramborovou barvu, nebo preferuje úplně jiné tóny? To vše a mnohem více se dozvíte v rozhovoru.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.