Vladko, Regina, Sámer nebo Aneta. Pamatujete si na velká televizní hlasování?

28. prosinec 2021

Hlasování pomocí sms je stále oblíbený způsob, jak televizní zábavu povýšit na národní sport. Zavzpomínejte si na ta nejnapínavější v nové epizodě podcastu Kompot. Které české celebrity se během svátků rozcházely i scházely, proč herec Will Smith doporučil synovi, aby přibral a má smysl vidět Matrix Ressuractions? Zjistíte v Kompotu.

Byla skoro půlka května roku 2004, Česko už několik dní patřilo do Evropské unie, ale taky zažilo hackerský skandál. Na internetu se totiž objevily přísně utajované výsledky SuperStar ze třetího vyřazovacího kola. Podle nich poslali diváci skoro dvě stě tisíc hlasů Anetě Langerové a druhému Sámerovi Issovi jen o dvacet tisíc méně. Uškodilo to tehdy Sámerovi? Poslechněte si novou epizodu vašeho oblíbeného podcastu o popkultuře.

Herec Will Smith se s manželkou Jadou Pinkett Smith rozhodli zasáhnout, když jim jejich syn připadal až příliš hubený poté, co se stal veganem. Jak teď vypadá „zdravý životní styl“ podle třiadvacetiletého herce a hudebníka Jadena Smithe? Pusťte si Kompot.

Jada Pinkett Smith se objevila ve filmu Matrix Ressuractions znovu jako postava Niobe. Zvládla zahrát seniorku? Proč ještě Kompot nerecenzoval seriál Ted Lasso a jak se Hanka se Šimonem seznámili? Nenechte si ujít další epizodu s otázkami posluchačů a posluchaček a sledujte nás na instagramu!

Spustit audio